Akceptujemy platnosci kartami kredytowymi: Visa, MasterCard, American Express, EuroCard i Diners Club, karta
Visa Electron (wybrane hostele) oraz PRZELEWEM. Bepieczne transakcje zapewnia Verisign.
|
UWAGA - wiekszosc hoteli akcpetuje KARTY DEBETOWE - VISA ELECTRON nastepujacych bankow: PKO BP Inteligo, mbank, Millenium, BZ WBK, Dominet, Kredyt Bank, Lucas Bank, Multibank, Nordea Bank. Prosimy sprawdzic na stronie rezerwacji, czy na liscie honorowanych kart przez hostel znajduje sie Visa Electron.
|
| «
Wyświetl wszystkie nieruchomości w mieście London.
|
|
| Astor Museum Inn, London, England |
|
| 27 Montague Street, Bloomsbury, England. |
|
|
|
|
|
Rezerwacja w obiekcie typu Typ zakwaterowania wymaga minimalnego pobytu przez 1 dni.
|
|
UWAGA, Ceny uwzględniają opłatę za osobę, za jedną dobę w EUR
|
|
Opis obiektu
Od niektórych naszych gości: 'Spędziłam tutaj najlepszych miesięcy mojego życia!' - Nicola; 'Najlepszy hostel w jakim mieszkałam w Europe' - Shayan. Hostel Astor Museum Inn ma wspaniałą lokalizację, naprzeciwko British Museum & Library, oraz w odległości 10 minut spacerem od Covent Garden, Oxford Street, Soho i West End - centrum teatrów. Najciekawsze miejsca Londynu znajdują się naprzeciwko twych drzwi. Jeśli chcesz być blisko wszystkich atrakcji wokół miasta, my będziemy hostelem dla Ciebie!
Oferujemy bezpłatną usługę przechowalni waszych dóbr w recepcji, zamykane szafki pod łóżkiem, w których możesz przechować swój plecak lub walizkę! Proszę pamiętać, aby przynieść kłódki, ale w przypadku gdy zapomnisz, mamy kłódki na sprzedaż. Telewizja kablowa i satelitarna, salonik z DVD, dostęp do internetu, wyposażenie kuchenne z naczyń i sztućców, gorące prysznice w ciągu dnia i nocy, hostel otwarty jest 24 godziny na dobe! Oferujemy też usługi faksu, telefonów i sprzedaży kart telefonicznych.
Pokoje w zakresie wielkości od 2 do 12 łóżek, toalety i prysznice są na zewnątrz popokoi na każdym piętrze.
Prosimy o uwage! Astor Hyde Park jest hostelem dla podróżników w grupie wiekowej od 18 do 35 lat. W celu zarejestrowania w naszym hostelu wymagany jest paszport, prawo jazdy lud dokument ze zdjęciem.
|
| Zdjecia
|
| |
| |
| Urządzenia/udogodnienia |
|
- śniadanie wliczone w cene
- Pościel w cenie
- Akceptowane karty kredytowe
- Ręczniki
- Schowki (na wartościowe przedmioty)
- Przechowalnia bagażu
- Basen
- Recepcja otwarta 24 godziny na dobe
- Wspólna sala
- Miejsce na grilla
- mozliwosc zameldowania przez 24 godziny
|
|
|
|
|
|
|